Takelena Apartments

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 3 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    6-slaapkamer Takelena Apartments Limasol zijn in de Germasogeia wijk, op ongeveer 8 minuten te voet van Dasoudi gelegen. Om de omgeving te verkennen biedt het appartement auto's te huur.

    Dit appartement is op een eersteklas locatie in Limasol, binnen het bereik van Cyprus Land gelegen. Het Gemeentepark bevindt zich op 3 km afstand van Takelena Apartments, terwijl Daidalidon - Park busstation op 400 meter afstand van het pand ligt. Deze accommodatie is op afstand van 3,1 km tot het Archeologisch Museum van Limassol genesteld.

    Het appartement biedt uitzicht op de stad en heeft een balkon, een woonkamer en een keuken uitgerust met airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Gasten die in Takelena Apartments verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eetgedeelte.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Takelena Apartments Limasol

    Het appartement biedt uitzicht op de stad en heeft een balkon, een woonkamer en een keuken uitgerust met airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Takelena Apartments Limasol Bedden foto Takelena Apartments Limasol Bedden foto Takelena Apartments Limasol Faciliteiten foto Takelena Apartments Limasol Kamer foto Takelena Apartments Limasol Keuken foto Takelena Apartments Limasol Keuken foto Takelena Apartments Limasol Buitenkant foto Takelena Apartments Limasol Buitenkant foto Takelena Apartments Limasol Buitenkant foto Takelena Apartments Limasol Buitenkant foto
    Superior Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Takelena Apartments Limasol Zakenleven foto Takelena Apartments Limasol Interieur foto Takelena Apartments Limasol Interieur foto Takelena Apartments Limasol Kamer foto Takelena Apartments Limasol Badkamer foto Takelena Apartments Limasol Toiletten foto Takelena Apartments Limasol Macro Details foto Takelena Apartments Limasol Macro Details foto Takelena Apartments Limasol Kamer foto Takelena Apartments Limasol Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Takelena Apartments Limasol Interieur foto
    Superior Appartement

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Takelena Apartments Limasol

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Takelena Apartments Limasol

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Cyprus

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Takelena Apartments Limasol